Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:00
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ливарний завод «МетЕкспорт» виробляє чавунне лиття різних марок вагою від 300 кг і до 6 500 кілограм, будь-якого призначення та конфігурації, застосовуючи при цьому сучасні ливарні технології та комп’ютерне 3D моделювання.

Виробляти чавунне лиття з матеріалу: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.

Відливаються вироби як промислового, і художнього призначення. Точність обробки відповідає початковій документації та кресленням, які надані Вами під час укладання договору.
Використовуємо кілька різновидів лиття, які дозволяють отримати якісний результат, що відповідає індивідуальним потребам та бюджету замовника. Виливки можуть бути виконані як на оснастці замовника, так і на оснастці, спроектованій та виготовленій нашими фахівцями.
В точності дотримуємося всіх існуючих норм і стандартів. Це гарантує, що наша продукція має відмінну якість та хороші експлуатаційні характеристики. Протягом усього виробничого процесу здійснюється контроль якості. Завдяки грамотному підходу до процесу виробництва, навченому персоналу, використанню досконалих технологій ми здатні запропонувати вироби з лиття високого класу точності.

До продукції заводу пред’являються найвищі вимоги щодо якості. Завод має необхідні ліцензії, сертифікована за ISO.
Висококваліфіковані спеціалісти, інноваційно-прогресивне обладнання, постійний контроль виробництва, забезпечить вам максимально вигідну співпрацю!

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 20464524c5223103

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0