Добро пожаловать, гость! [ Регистрация | Логинrss  | tw

Купить дробь, оптом и розницу от производителя, с доставкой по Украине.

Український бренд «Курносики»: аксессуари для немовлят та мам

| Товары для малышей | 04.04.2019

Непроливайки

Продукція українського бренду «Курносики» являє собою широкий асортимент товарів для немовлят, призначених для використання з перших днів життя. Компанія пропонує зручні в користуванні і безпечні аксесуари, застосування яких значно полегшує батькам догляд за дитиною і сприяє розвитку малюка. Вироби компанії, різні види яких представляє офіційний сайт «Курносики», виготовлені з високоякісних, екологічно чистих матеріалів із застосуванням інноваційних технологій.

За критеріями якості та безпеки вироби відповідають світовим стандартам і вимогам, що підтвердила державна сантарно-епідеміологічна експертиза, яка рекомендувала вироби бренду до застосування. Дизайн виробів розроблений таким чином, щоб продукція була не тільки зручною і гігієнічною, але також привабливою для малюків.

Вироби для дітей від «Курносики»

Непроливайки поїлки для детей курносики, обрати і замовити які можна на сайті, – це чашки зі спеціальними носиками і герметичними кришками. Використання поїлок-непроливаєк значно прискорює і полегшує процес переходу малюків від звичайних пляшок до чашок. Спеціальна форма з вигинами і зручні ручки забезпечують малюкам комфорт під час пиття. Деякі моделі додатково обладнуються трубочками.

Пляшечки для годування від компанії курносики украина застосовуються при грудному вигодовуванні і для прикорму. Легкі ударостійкі пляшечки витримують температуру до 130 градусів Цельсія. Зручна форма ємкості сприяє розвитку у дитини навичок самостійно тримати пляшечку і розвитку координації рухів. Захист сосок від забруднення забезпечують спеціальні ковпачки.

Соски й пустушки пропонуються виробником в широкому розмаїтті форм і розмірів, різного призначення, виготовлені з якісних матеріалів в широкій колірній гамі. Для виготовлення сосок і пустушок використовуються силікон і латекс з повною відсутністю смаку і запаху. Вироби відрізняються міцністю і зносостійкостю.

Безпечні прорізувачі «Курносики» в Україні для зубів заповнені дистильованою водою і відмінно заспокоюють чутливі ясна малюка. Завдяки спеціальній формі дітям зручно тримати вироби самостійно.

Вироби для дітей від бренду «Курносики» поєднують високу якість і комфортність використання з доступною вартістю. На даний час ця продукція користується великим попитом. Це зрозуміло, бо вона відрізняється високою якістю. Її обрало багато людей.

Поделиться в социальных сетях

курносики україна поїлки для дітей курносики

210 всего просмотров, 1 сегодня

  

Рекламные ссылки

Оставить комментарий

aqua-storm.com boost lol canschool.net Napura web презентации www.push-k.com.ua Аккумуляторы Для Samsung Бесплатные услуги Беспроводной интернет Быстрые и комфортные поездки микроавтобусами Еloboost в Лига Легенд Жилетки из меха Заказ визиток Итальянская косметика для волос в Одессе Купить меховые жилетки Киев Оформляем аренду недвижимости по действующим правилам Профессиональная косметика Реклама Рекламное агентство Рекламное агентство www.push-k.com.ua Рекомендованные объявления Средство для похудения Транспорт Цифровое ТВ Волынь айфон 5s бу без пеших переходов и пересадок из Украины в Крым. вы можете заказать и мы изготовим по вашему заказу html страницу гребная лодка добавление объявления на нашем сайте добавление объявы в наших пабликах заказать визитки здесь интересные визитки меховые жилетки Киев новостей получить хорошую конверсию продуктов или услуги на нашем паблике совершенно бесплатно созданием вашей презентации товаров требуется гувернантка услугам рекламные площадки услуги по размещению ваших сайтов хорошей позиции в поисковой выдаче хорошую позицию в поисковой выдаче Google частный предприниматель

Перевозки в Киеве и Украине

Реклама

Рубрики