Український бренд «Курносики»: аксессуари для немовлят та мам

Продукція українського бренду «Курносики» являє собою широкий асортимент товарів для немовлят, призначених для використання з перших днів життя. Компанія пропонує зручні в користуванні і безпечні аксесуари, застосування яких значно полегшує батькам догляд за дитиною і сприяє розвитку малюка. Вироби компанії, різні види яких представляє офіційний сайт «Курносики», виготовлені з високоякісних, екологічно чистих матеріалів із застосуванням інноваційних технологій.

За критеріями якості та безпеки вироби відповідають світовим стандартам і вимогам, що підтвердила державна сантарно-епідеміологічна експертиза, яка рекомендувала вироби бренду до застосування. Дизайн виробів розроблений таким чином, щоб продукція була не тільки зручною і гігієнічною, але також привабливою для малюків.

Вироби для дітей від «Курносики»

Непроливайки поїлки для детей курносики, обрати і замовити які можна на сайті, – це чашки зі спеціальними носиками і герметичними кришками. Використання поїлок-непроливаєк значно прискорює і полегшує процес переходу малюків від звичайних пляшок до чашок. Спеціальна форма з вигинами і зручні ручки забезпечують малюкам комфорт під час пиття. Деякі моделі додатково обладнуються трубочками.

Пляшечки для годування від компанії курносики украина застосовуються при грудному вигодовуванні і для прикорму. Легкі ударостійкі пляшечки витримують температуру до 130 градусів Цельсія. Зручна форма ємкості сприяє розвитку у дитини навичок самостійно тримати пляшечку і розвитку координації рухів. Захист сосок від забруднення забезпечують спеціальні ковпачки.

Соски й пустушки пропонуються виробником в широкому розмаїтті форм і розмірів, різного призначення, виготовлені з якісних матеріалів в широкій колірній гамі. Для виготовлення сосок і пустушок використовуються силікон і латекс з повною відсутністю смаку і запаху. Вироби відрізняються міцністю і зносостійкостю.

Безпечні прорізувачі «Курносики» в Україні для зубів заповнені дистильованою водою і відмінно заспокоюють чутливі ясна малюка. Завдяки спеціальній формі дітям зручно тримати вироби самостійно.

Вироби для дітей від бренду «Курносики» поєднують високу якість і комфортність використання з доступною вартістю. На даний час ця продукція користується великим попитом. Це зрозуміло, бо вона відрізняється високою якістю. Її обрало багато людей.

Похожие статьи

Поделиться в социальных сетях

Всего просмотров: 510, за сегодня: 1

 

Всего просмотров: 510, за сегодня: 1

  

Оставить отклик

Рубрики