Не просто квадратні метри, а новий рівень життя

https://fortecya.lutsk.ua/

Ті люди, які вже вирішили придбати собі житлову площу, мають можливість купити квартири в новобудові від забудовника у Луцьку. Зараз потрібно зауважити, що на цей час міста мають як будинки с житлом вторинного ринку, так и новомодні висотки з квартирами більш вдалого планування. При цьому обидва об’єкта нерухомості мають ідентичну ціну. Але чому?

Звісно ж, житло у ЖК «Сімейна Фортеця» значно комфортніше за житло, у якому вже хтось мешкав, і зводився такий будинок вже достатньо давно. Чому тоді вторинна нерухомість теж дорога? І чи є реальні переваги будинків, які зводяться згідно сучасних стандартів.

Переваги житла в новобудовах дуже великі. Тому що купуючи квадратні метри у ЖК «Сімейна Фортеця» ви дійсно отримуєте не тільки нову квартиру, а і разом з цим нове життя.

По-перше, ви маєте змогу облаштувати своє помешкання згідно свого смаку. Тому що квартира у новому будинку буде «гола». Тобто, ви купуєте тільки стіни, нову підлогу, нові вікна тощо.

Коли ви будете робити ремонт у своїй оселі — це буде задоволення. Чого не можна сказати про квартиру у якійсь вже хтось мешкав до вас.

Стара квартира обов’язково буде потребувати особливого догляду. Частіше за все, таку квартиру до початку ремонту треба буде ретельно вимивати та вичищати. А це значить, що ви понесете додаткові фінансові витрати.

Якщо ви придбаєте площу в новому будинку, то перед вами відкриється дуже багато всіляких можливостей стосовно оформлення житла. Крім того, у вас буде можливість обрати який бажаєте поверх, найбільш приємний вид з вікна.

Також біля вашого будинку одразу буде оформлена інфраструктура (поруч знаходиться дитячий садок, школа та інше).

Крім цього, коли забудовники планують нові висотки, то в обов’язковому порядку звертають увагу на вдалу транспортну розв’язку. Тому що не кожен з власників квартир в новобудові має своє авто. Але і для тих хто їздить самостійно завжди буде облаштована зручна парковка.

Беручи до уваги перераховане вище, можна зробити висновок, що житло у новобудові все ж таки комфортніше.

Менше стресу, більше здоров’я і часу для сім’ї та близьких. Загалом життя в Струмівці в житловому комплексі «Сімейна Фортеця» — це справжній європейський підхід. Для тих, хто «в темі».

Багатьох цікавить ціна на 1 кімнатну квартиру? Від 22 000 доларів за квартиру зі стяжкою, штукатуркою, радіаторами, теплими підлогами і вікна з двокамерним склопакетом!

Телефонуйте! Швидка за номером (066) 104-04-04.

Заходите до нас на нетривіальний сайт: https://fortecya.lutsk.ua/.

Або підписуйтесь на наші ненудні сторінки в соц мережах: https://www.facebook.com/fortecya.lutsk/,

https://www.instagram.com/fortecya.lutsk/.

Похожие статьи

Поделиться в социальных сетях

Всего просмотров: 235, за сегодня: 1

 

Всего просмотров: 235, за сегодня: 1

  

Оставить отклик

Рубрики