Написання бізнес-плану: ціна

Бізнес-план – це основа будь-якого проекту. Завдяки цьому документу можна розрахувати рентабельність майбутнього бізнесу, визначити можливі ризики, орієнтовний розмір прибутку. Без нього фахівці не рекомендують вкладати гроші в будь-яке діло. Також не обійтися без бізнес-плану при отриманні кредитних коштів від банку.

Стандартний варіант документу складається з декількох частин: розгляду проекту, його докладного вивчення, огляду ринку, що дозволяє визначити, наскільки затребуваний товар або послуга у сучасних умовах ринкової економіки. Окремо розглядаються витрати, які включають оренду приміщення, купівлю необхідного обладнання та виробничої сировини або готового товару, оплату праці найманих робітників і багато іншого.
На підставі проведених розрахунків підводиться підсумок, що дозволяє визначити рентабельність бізнесу.

Самостійна робота над цим документом – трудомісткий і складний процес, під час якого не виключені помилки, які небажані і можуть коштувати надто дорого. Саме тому в рішенні цього питання рекомендується звернутися за допомогою до фахівців.

На цьому етапі замовників цікавить написання бізнес плану ціна. Вартість подібної послуги залежить від різних показників, які більш детально будуть розглянуті нижче.

На ціну впливають такі чинники:

  • мета розробки бізнес-плану;
  • необхідний обсяг інформації, який треба зібрати для проведення аналізу вибраного сегменту;
  • глибина аналізу;
  • складність виробничих процесів, надання послуг, специфічні особливості товару, реалізація якого планується;
  • місце і стадія реалізації проекту;
  • терміни виконання роботи (якщо потрібно швидко, це завжди коштує дорожчє).

Досвідчені фахівці в цій справі допоможуть скласти бізнес-план, що дозволить оцінити сильні і слабкі сторони бізнесу, проаналізувати його особливості, визначити необхідний обсяг фінансових вкладень, потрібних для реалізації задуманого.

Такий вид послуг є специфічним, тому і оцінюється в індивідуальному порядку. Немає стандартної схеми його розробки, також, як і фіксованої ціни за виконану роботу.

Гроші, що витрачаються на замовлення розробки бізнес-плану – раціональне і вигідне вкладення. У професійно складеному документі будуть відображені всі межі запланованого комерційного підприємства, оцінка яких дозволить уникнути ситуації, коли великі вкладення в вибрану справу себе не виправдовують.

Похожие статьи

Поделиться в социальных сетях

Всего просмотров: 680, за сегодня: 2

Всего просмотров: 680, за сегодня: 2

  

Оставить отклик