Де здати коагулограму у Києві біля метро Житомирська?

Комплексне дослідження системи згортання крові, при якому оцінюються кілька основних показників — це коагулограма. Лабораторний аналіз оцінює ризик розвитку тромбозу і кровотеч, що особливо важливо у деяких категорій пацієнтів.

Найчастіше коагулограма проводиться у пацієнтів при підготовці до будь-яких оперативних втручань, хоча список показань для дослідження більш широкий.

Лабораторія ІГР ЛАБ у Києві проводить діагностику за доступними цінами. У медичному центрі ви зможете здати аналіз в будь-який зручний час і максимально швидко отримати на руки результати.

В якому випадку варто здати аналіз?

Аналіз крові на згортання здається не тільки перед хірургічними маніпуляціями. Лікар дає направлення на дослідження в наступних випадках:
 • під час вагітності;
 • при наявності високого тромботического ризику;
 • при прийомі оральних контрацептивів;
 • після травм і тривалої іммобілізації.

В обов’язковому порядку аналіз проводиться у людей зі схильністю до кровотеч, у яких на тілі часто з’являються гематоми навіть від незначних ударів. В окремих випадках коагулограму виконують у пацієнтів з важкими захворюваннями печінки та серцево-судинної системи.

Як проводиться коагулограма?

Коагулограма у лабораторії ІГР ЛАБ проводиться за двома схемами:

 • стандартною;
 • розширеною.

Перелік показників для дослідження в кожному конкретному випадку визначає лікуючий лікар. Точні результати аналізу дозволяють на ранніх стадіях діагностувати найменші порушення згортання крові і попередити багато ризиків.

У лабораторії IGR LAB працюють досвідчені лікарі-лаборанти, які використовують сучасне обладнання для проведення аналізів. Все це гарантує максимальну точність результатів дослідження, а також швидке отримання результату. Як правило, пацієнт отримує результат через 24 години після здачі крові.

Підготовка до здачі крові у лабораторії ІГР ЛАБ

Аналіз не вимагає спеціальної підготовки. Забір матеріалу для аналізу проводиться після перерви в прийомі їжі не менше 8 годин, натщесерце. Напередодні аналізу не рекомендується:

 • вживання алкогольних напоїв;
 • прийом лікарських препаратів, здатних впливати на показники згортання крові (якщо такі використовувалися, слід попередити лаборанта);
 • вживання кави, соків та чаю.

Перед здачею аналізу дозволяється пити чисту негазовану воду.

Важливо пам’ятати, що в патологіях системи згортання крові значну роль відіграє спадковий фактор. У лабораторії ІГР ЛАБ ви зможете здати не тільки коагулограму, але й також відповідні генетичні тести.

Коагулограма під час вагітності

Вагітні жінки, навіть цілком здорові, під час вагітності здають різні аналізи, які дозволяють вчасно розпізнати відхилення від норми і забезпечити нормальне виношування і народження здорового малюка. Проведення коагулограми у вагітних допомагає:

 • на ранніх термінах виявити відхилення у функціонуванні системи крові;
 • діагностувати так звані синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання, який може викликати велику крововтрату у пологах.

Якщо лікар дав направлення на аналіз, не варто нехтувати рекомендаціями фахівця. Варто подбати про власне здоров’я і здоров’я малюка, щоб забезпечити народження дитини без відхилень і патологій.

Скільки коштує аналіз у Києві?

Лабораторія ІГР ЛАБ — це сучасна діагностика за доступними цінами. У нас ви можете здати більше трьох десятків лабораторних аналізів, у тому числі генетичні тести. Інформація про ціни і аналізи представлена ​​на офіційному сайті медичного центру. Ви можете зв’язатися з нами за телефонами і докладніше дізнатися про ціни та підготовку до того чи іншого виду дослідження.

У будь-якому випадку, ціна коагулограми у IGR LAB доступна для більшості пацієнтів. Ви зможете звернутися до лабораторії в будь-який зручний час і здати кров на аналіз.

Похожие статьи

Поделиться в социальных сетях

Всего просмотров: 257, за сегодня: 1

Всего просмотров: 257, за сегодня: 1

  

Оставить отклик