Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Одесская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:20
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«МетЕкспорт» – це ливарне виробництво, яке вже багато років успішно працює на ринку чорного лиття.
Ми приймаємо замовлення на чавунне лиття різної геометричної складності.
Відливається:
Жароміцний чавун, антифрикційний чавун, сірий чавун, зносостійкий чавун, міцний чавун.

Фахівці підприємства мають величезний досвід виготовлення малих і великогабаритних деталей за кресленнями вагою від 300 до 6,5 тисяч кілограм.
Компанія займається виливкою всіх типів продукції для сільського господарства, харчової промисловості, машинобудування, кар’єрних управлінь, заводів, заводів і т.д. Виробляємо продукцію промислового та художнього призначення.

-Якість продукції є основним пріоритетом нашого підприємства.

Вся продукція виготовляється у заводських умовах із перевіркою якості у заводській лабораторії та забезпечується сертифікатом.
-Виконуємо одиничне та серійне виробництво середньої та високої складності.
Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 4 часа

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 72164525dba1cce6

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0