Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:49
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«МетЕкспорт» спеціалізується на виробництві литих заготовок та виливків з вуглецевої, низьколегованої, середньолегованої, марганцевої сталі 110Г13Л, а також нержавіючої, жаростійкої, високолегованої марок сталі.
На заводі створено всі умови для ефективного виробництва якісної продукції, різного ступеня складності, вагою від 300 кг та до 6,5 тисяч кілограм.

Проводимо проектування модельної оснастки, 3Д моделі з урахуванням припусків на механічну обробку та прорахунком розрахункової ваги виливки.

Готові не тільки виконати поставлене завдання з урахуванням усіх вимог замовника, але й запропонувати оптимальні варіанти для раціоналізації у процесі використання оснастки та оптимізації витрат у процесі її виготовлення.

-Виготовлення одиничних моделей та партій.

Нестандартні одиничні або мало серійні вироби ми виготовляємо за тими ж високими стандартами, що й велику багатотонну продукцію.
На всіх етапах виробництва форм та виливків ведеться постійний контроль якості, зокрема контроль хімічного складу металу на етапі плавки.
Ми гарантуємо бездоганну якість наших виробів та дотримання термінів виконання замовлення. Наш ливарний завод забезпечить Вас перевагами високого рівня обслуговування та конкурентоспроможними цінами.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 596646dcd7d803f3

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0