Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Киевская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:33
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«MetExport» пропонує послуги відливання зі сталі та чавунів, вагою від 300 до 6500 кг. Ми готові виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка.

Завод виробляє вироби для енергетичної, нафтохімічної, металургійної промисловості, а також для машинобудівної та деревообробних галузей промислового виробництва, для кар’єрних управлінь, гірничодобувної промисловості, агропромислової галузі тощо.
Беремо замовлення виготовлення деталей будь-якого ступеня складності. Силами наших спеціалістів ми готові виконати деталь різної геометричної форми.
Лиття представлено трьома типами: лінія лиття за виплавлюваними моделями (точне лиття), лінія газифікованого лиття та лиття в холодно тверді суміші, що дозволяє забезпечити високу якість поверхні лиття, відсутність газових дефектів і засмічень у відливі.

Наш завод виготовляє лиття, яке може бути виготовлене серійно або разово.

На підприємстві працює колектив профільних професіоналів із проектування та виробництва виробів ливарним шляхом найвищої якості. Така політика дозволила підприємству зайняти міцні позиції на внутрішньому ринку та успішно працювати у всьому світі. В результаті нашої роботи Ви отримуєте виливки високої якості, що повністю відповідають ГОСТу. Ми повністю впевнені як готова продукція і надаємо гарантію на весь асортимент. Можливе повернення та обмін, відповідно до вимог законодавства.

Наші переваги:
-Швидкий розрахунок вартості виготовлення, при отриманні креслень.
– Власне виробництво дозволяє запропонувати Замовнику товар, оптимальний за цінами та відповідний заявленій якості.
-Наявність модельної ділянки. Оснащення для виливки виготовляється безпосередньо на місці з урахуванням усіх побажань Замовника по марці та типу металу, формі оснащення, розмірам та вазі товару.
-Висока кваліфікація фахівців компанії та багаторічний досвід ливарного виробництва дозволяє розглянути будь-які пропозиції щодо виготовлення товару різними технологіями лиття.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 20364539d009a89b

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0