Виготовимо литі вироби промислового та художнього призначення, масою до 6,5 тисяч кілограм. Є можливість лиття як разової заявки, так і серійної партії. Ми виконаємо лиття на замовлення з наступних видів чавуну: – сірий чавун СЧ (СЧ10, СЧ15, СЧ20, СЧ25, СЧ30, СЧ35) – високоміцний чавун ВЧ (ВЧ40, ВЧ45, ВЧ50, ВЧ60, ВЧ70, ВЧ80) – легований чавун (ЧХ1, ЧХ16, ЧХ16М2, ЧХ32, ЧС5Ш) – антифрикційний чавун (АЧС-1, АЧС-5) Короткий перелік продукції, що відливається: -Деталі корпусів: корпуси насосів, сервомоторів, гідроблоків, редукторів, картерів, засувок та інші; -Деталі опорних вузлів ковзання (корпусу підшипників, втулки, вкладиші, планки напрямні, підп’ятники, диски ковзання, гайки ходових гвинтів і т. д.); -Деталі опорних вузлів кочення (корпусу, кришки підшипників і т. д.); -Запасні частини до запірної арматури (відводи, корпуси засувок, кранів тощо); -Запасні частини гусеничного транспорту (траки, ланки гусеничні, втулки та вкладиші ковзання); -шківи, ковзанки, колеса, ролики, вінці, накладки, букси; запасні частини до дробометного обладнання (лопаті, захисту). Кожна виготовлена на заводі деталь проходить найсуворіший контроль якості на всіх етапах у власній лабораторії заводу. Вся продукція, що виготовляється у цеху, відповідає вимогам ГОСТ. Характеристики виливків заносяться в сертифікат якості, що видається під час відвантаження продукції. Процес отримання виливків проходить методами: -лиття за газифікованими моделями (ЛГМ); -лиття по холодно твердіють сумішах (ХТС). Самостійно виготовляємо модельне оснащення. Висока якість підготовлених форм для лиття дозволяє виробляти виливки з мінімальними припусками. -Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Лиття сталі та чавуну

Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Запорожская область
  • Включенный: 18.09.2023 15:57
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Виготовимо литі вироби промислового та художнього призначення, масою до 6,5 тисяч кілограм. Є можливість лиття як разової заявки, так і серійної партії.

Ми виконаємо лиття на замовлення з наступних видів чавуну:
– сірий чавун СЧ (СЧ10, СЧ15, СЧ20, СЧ25, СЧ30, СЧ35)
– високоміцний чавун ВЧ (ВЧ40, ВЧ45, ВЧ50, ВЧ60, ВЧ70, ВЧ80)
– легований чавун (ЧХ1, ЧХ16, ЧХ16М2, ЧХ32, ЧС5Ш)
– антифрикційний чавун (АЧС-1, АЧС-5)

Короткий перелік продукції, що відливається:

-Деталі корпусів: корпуси насосів, сервомоторів, гідроблоків, редукторів, картерів, засувок та інші;
-Деталі опорних вузлів ковзання (корпусу підшипників, втулки, вкладиші, планки напрямні, підп’ятники, диски ковзання, гайки ходових гвинтів і т. д.);
-Деталі опорних вузлів кочення (корпусу, кришки підшипників і т. д.);
-Запасні частини до запірної арматури (відводи, корпуси засувок, кранів тощо);
-Запасні частини гусеничного транспорту (траки, ланки гусеничні, втулки та вкладиші ковзання);
-шківи, ковзанки, колеса, ролики, вінці, накладки, букси;
запасні частини до дробометного обладнання (лопаті, захисту).

Кожна виготовлена на заводі деталь проходить найсуворіший контроль якості на всіх етапах у власній лабораторії заводу. Вся продукція, що виготовляється у цеху, відповідає вимогам ГОСТ. Характеристики виливків заносяться в сертифікат якості, що видається під час відвантаження продукції.

Процес отримання виливків проходить методами:
-лиття за газифікованими моделями (ЛГМ);
-лиття по холодно твердіють сумішах (ХТС).

Самостійно виготовляємо модельне оснащення. Висока якість підготовлених форм для лиття дозволяє виробляти виливки з мінімальними припусками.
-Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення.

Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 6 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 787Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 683646235a3f0598

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0