Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 27.02.2024 15:20
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Виготовляємо як промислові, так і мистецькі вироби. Виробляються деталі для верстатобудування та машинобудування; для важкого, загального та енергетичного машинобудування; виливки гідравлічного обладнання; деталі для гірничорудної галузі; виливки для сільгоспмашинобудування; Вироби кар’єрного обладнання.

На підприємстві є власні модельні, а також виробничі цехи, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта та якісне виконання робіт. Використовуємо кілька різновидів лиття, відповідаючи індивідуальним потребам та бюджету замовника.

Використовуваний матеріал:
• сталеве лиття: вуглецеві сталі 25-55 л, 40хл, марганцовиста сталь 110г13л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.
• чавунне лиття: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.

Продукція виготовляється з урахуванням умов експлуатації будь-якої складності, виходячи з вимог замовника та міжнародних стандартів, дотримуємось комплексного підходу до виконання поставлених завдань.

Відмінними рисами компанії є сучасний підхід до управління ресурсами, широкі технологічні можливості, впровадження передових технологій організації виробництва, оптимізація витрат, гнучка система ціноутворення. Розрахунок вартості лиття проводиться для кожного конкретного випадку, після отримання заявки та креслень виробу. Для прорахунку надсилайте нам на електронну пошту запит із кресленнями, вказавши кількісний обсяг потрібної вам деталі або зателефонуйте за вказаними контактами.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 34665dde19c6dea3

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0