Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Волынская область
  • Включенный: 04.01.2024 13:22
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізований ливарний завод «МетЕкспорт» пропонує виливку деталей із чорного металу. Як плавильний матеріал: різні марки сталі, чавуну, нержавіючої сталі.
Один із численних напрямів підприємства виливок деталей для гірничорудної галузі.

Відливаються: зубчасті колеса, вінці, шестерні, вал-шестірні, вкладиші, сухарі, опора кочення, било млина, ковзанки, корпуси підшипників, осі механізмів екскаваторів, колеса натяжні, опорні та ведучі, корпуси підшипників і т.д.

Замовлення приймаємо за: кресленнями та зношеними деталями.
• Усі роботи виконуються у заводських умовах, кожна плавка проходить контроль у спеціалізованій лабораторії підприємства. На готову продукцію видаються сертифікати якості.
-Виконуємо всі роботи самостійно, без посередників.
Дотримуємось середньоринкових цін та надаємо додаткові знижки, залежно від обсягу замовлення.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 766Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 75164b54222bd3b5

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0