500 $

Трутневой Гомогенат (личиночной Молочко)

IMG_20220224_081305_799
  • Телефон: +380982122722
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Страна: Украина
  • Включенный: 26.04.2022 10:44
  • Истекает: 3 дней, 23 часов

Рекламные ссылки

ТРУТНЕВИЙ ГОМОГЕНАТ володіє дуже потужним омолоджуючий і оздоровчим ефектом. Молочко насичене вітамінами і гормонами, але разом з тим не є замінником останніх. Це натуральна речовина просто ідеально підходить для людського організму, включає до свого складу природні тестостероіди, екстрадіол і прогестерон.
Гомогенат по своїй сфері застосування має досить-таки вузьку спрямованість, але зате не має в ній рівних. Він здатний надавати тонізуючі вплив, відновлює процес обміну речовин, нормалізує живлення тканин і артеріальний тиск, регулює тонус серцево-судинної системи, знижує кількість холестерину, як стимулятора основних механізмів регулювання освіти андрогенів допомагає прискорити відновлення массометріческіх і біохімічних показників передміхурової залози і сім’яників, в цілому підвищує їх працездатність, сприяє нормалізації порушеної у чоловіків потенції і підвищує статевий потяг.
Гомогенат є природним імуномодулятором. У поєднанні з бджолиної пергою, що забезпечує в цілому відновлення людського організму, личиночное молочко працює більш ефективно.
Трутневе молочко рекомендовано при хронічній втомі, стресах, захворюваннях щитовидної залози, порушення обміну речовин, чоловічому безплідді, клімаксі, порушеннях гормональної сфери. Воно досить-таки корисно при необхідності зниження рівня холестерину, профілактики і лікування атеросклерозу.
Основними показаннями до застосування Трутневу-расплодного гомогената є гіпотиреоз (захворювання ендокринної системи), порушення статевої функції у чоловіків, аденома передміхурової залози, простатит, чоловіче і жіноче безпліддя, порушення обміну речовин, клімакс. Продукт не обов’язково вживати лише при наявності захворювань, адже він здатний не тільки лікувати, але і підтримувати і зберігати організм у відмінному стані. Трутневе молочко – чудовий продукт для профілактики тих же захворювань, проти яких він є ліками.

Автор публикации

не в сети 3 дня

apicentr

25
ПРЕДЛАГЕМ ВАМ НАТУРАЛЬНЫЕ ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННЫЕ ПРОДУКТЫ ПЧЕЛОВОДСТВА ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ И ПРОФИЛАКТИКИ ЗАБОЛЕВАНИЙ ОРГАНИЗМА.

НАШИ ПРЕДКИ УПОТРЕБЛЯЛИ И ЛЕЧИЛИСЬ ПРОДУКТАМИ ПЧЕЛОВОДСТВА С САМОЙ ДРЕВНОСТИ!

ПРОДУКТЫ ПЧЕЛОВОДСТВА — ЗДОРОВЬЕ! ДОЛГОЛЕТИЕ! КРАСОТА!

ВЕДЬ В НИХ СОДЕРЖИТСЯ ВСЕ НЕОБХОДИМЫЕ ВИТАМИНЫ И ВЕЩЕСТВА НЕОБХОДИМЫЕ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ФУНКЦИОНИРОВАНИЯ ОРГАНИЗМА ЧЕЛОВЕКА.

УПОТРЕБЛЯЯ ИХ ВЫ БУДЕТЕ ЗДОРОВЫ МОЛОДЫ КРАСИВЫ!!!

В НАЛИЧИИ:

ПЧЕЛИНОЕ МАТОЧНОЕ МОЛОЧКО
ПЕРГА
ТРУТНЕВОЙ ГОМОГЕНАТ
ПЫЛЬЦА
ПРОПОЛИС
НАСТОЙКА ВОСКОВОЙ МОЛИ
МЁД
ПЧЕЛИНАЯ ХАЛВА
ПЧЕЛИНЫЙ ПОДМОР
ПРИНИМАЕМ ЗАКАЗЫ НА ИЗГОТОВЛЕНИЕ ВИТАМИННЫХ КОМПЛЕКСОВ: НАПРИМЕР ( МАТОЧНОЕ МОЛОЧКО+ПЕРГА+ ГРЕЦКИЙ ОРЕХ+МЁД) (ПЫЛЬЦА +КУРАГА,ИНЖИР+МЁД).
МЫ ДЕЛАЕМ МИКСЫ СО ВСЕВОЗМОЖНЫМИ ОРЕХАМИ. СУХОФРУКТАМИ И Т.Д., НА ВАШ ВКУС .
ЗАКАЗ МОЖНО ОФОРМИТЬ ПО ТЕЛ. ИЛИ E-MAIL.
Комментарии: 0Публикации: 4Регистрация: 26-12-2016
Поделиться в социальных сетях

     

Всего просмотров: 140, за сегодня: 1

  

Идентификатор: 333621a5291154e1

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Получи бонус за логин на сайте!!!
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
captcha
Генерация пароля
0