• Телефон: +38 (044) 334-56-56
 • Улица: проезд Саперно-Слободской, 3
 • Город: Киев
 • Включенный: 11.05.2021 14:24
 • Истекает: 219 дней, 4 часов

Рекламные ссылки

Ріжучий плоттер (каттер) — це апарат, призначений для високоточної перфорації і вирізання зображень з паперових, картонних, тканинних, плівкових, пластикових і інших матеріалів. Таке обладнання незамінне на підприємствах, що працюють з кресленнями, що займаються виготовленням поліграфічної та рекламної продукції. На ріжучому плоттері ви можете вирізати будь-яке зображення з безлічі матеріалів — паперу, картону, фольги, що самоклеїться та термотрансферного плівки, фетру і тканини, магнітного вінілу, полотна для різання і ін.

За допомогою ріжучих плотерів роблять:

покажчики і вивіски, вітрини і рекламні щити;
упаковку, лекала, викрійки, поліграфію
декоративні аплікації, фігурні наклейки, етикетки, літерні набори;
перенесення зображень (термотрансфер) на одяг і сумки.
Пристрій плоттера схоже із звичайним принтером, але на відміну від принтера він не друкує, а вирізає. Тиск ножа можна регулювати, що дозволяє прорізати матеріал наскрізь або до підкладки. Процес роботи плоттера повністю комп’ютеризований — інструмент рухається по заздалегідь заданим мітках або контурам і точно вирізає навіть складні фігурні зображення.

Ціна ріжучого плоттера залежить від конструктивних особливостей і можливостей обладнання. У продажу є недорогі настільні апарати і широкоформатні плоттери, які легко справляються з обробкою матеріалів формату А0.

Види і можливості ріжучих плотерів
Рулонний ріжучий плоттер має в своїй конструкції барабан для подачі рулонного матеріалу. Притискні ролики стежать за подачею матеріалу і його положенням щодо ножа, тому різка виконується з високою точністю.

Планшетний ріжучий плоттер оснащений стільницею для кріплення листових матеріалів. Вирізання зображень виконується за допомогою рухів ножа, який знаходиться над поверхнею столу на спеціальній каретці. На професійних моделях обладнання використовується вакуумний метод кріплення — матеріал практично «прилипає» до столу і не зрушується під час різання або перфорації.

Настільний ріжучий плоттер зазвичай має невеликі габарити, які дозволяють розмістити його будинку або в офісі на столі. Такий плоттер обробляє невеликі формати носіїв, зазвичай від A5 до A3 +. Настільний плоттер підійде для різання наклейок, етикеток, шильд, стікерів та інших невеликих виробів.

Широкоформатний ріжучий плоттер виділяється великими розмірами ріжучої області. Такий плоттер призначений для різання широких макетів, лекал, рекламних банерів, креслень. Формат матеріалу може досягати розмірів A0 +. Найбільший плоттер має ширину різання 1626 мм і можливість різати макети довжиною до 50 м.

Переваги ріжучих плотерів
Висока точність різання. Наявність датчиків оптичного позиціонування дозволяє виконувати високоточну обробку матеріалів по запрограмованим контурам. Ви зможете виготовляти дуже дрібні деталі і вирізати складні фігурні зображення.
Можливість обробляти матеріали різної ширини. Компактні плоттери мають область різання до 300 мм. Для широкоформатних моделей цей показник може досягати 1,9 м.
Висока швидкість різання. Залежно від моделі апарати можуть вирізати фігурні зображення зі швидкістю до 1000 мм / с.
Регульоване тиск ножа. Ця функція дозволяє налаштовувати плоттер для нарізки матеріалів різної товщини.
Висока продуктивність. Ріжучі плоттери розраховані на інтенсивну щоденну експлуатацію.
Компанія Ларсен — офіційний дистриб’ютор таких відомих брендів, як Graphtec і Silhouette . Ми пропонуємо купити ріжучі плоттери високої якості за найнижчою ціною. У каталозі ви знайдете ріжуче обладнання, яке виконає будь-яку вашу задачу.

У Києві знаходиться наш офіс і демо-зал, в якому ви можете подивитися плоттери і спробувати різати зразки. А в нашому інтернет-магазині ви можете оформити онлайн-замовлення на ріжучий плоттер , а також отримати додаткові консультації фахівців по телефону +38 (044) 334-56-56.

Автор публикации

не в сети 18 часов

Дмитрий

37
Админ сайта ВебИнфо.ком.юа
Комментарии: 1Публикации: 593Регистрация: 02-03-2013
Поделиться в социальных сетях
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Всего просмотров: 115, за сегодня: 2

  

Идентификатор: 566609a67ec6777e

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Разместите Ваши статьи на других сайта по минимальной цене!!!
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
captcha
Генерация пароля
0