1,000 Грн.

RUD GARDEN – виробник садово-паркових меблів

428 КБ(1)
100 КБ100 КБ (1)12 КБ

Срок действия объявления истек.

 • Добавьте действие: Продам
 • Телефон: +380506382021
 • Области Украины: Днепропетровская область
 • Улица: Велика Діївська, 545
 • Город: Дніпро
 • Включенный: 22.01.2024 15:35
 • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Компанія RUD GARDEN – український виробник садово-паркових (вуличних) меблів.
Садово-паркові меблі https://rud-garden.com/ – це цілий перелік, який включає:
садові столи та стільці;
лави та лавки;
альтанки (бесідки);
садові гойдалки.
Всі ці вуличні меблі використовуються для того, щоб зробити відпочинок на природі більш комфортним та затишним. Різного типу столи, стільці, гойдалки та альтанки необхідні для облаштування прибудинкової території приватних будинків або дач. В асортименті компанії меблі вуличні, які вироблені з різних матеріалів, у різній кольоровій гамі та у різних стилях, тож обрати саме той варіант, який найбільш гармонійно буде виглядати саме на вашому майданчику, достатньо легко. Паркові лави – це ті меблі, які ідеально підходять для облаштування паркових зон, громадських місць, прибудинкових територій. Лави, як і інші меблі виробника, виготовляють з якісних матеріалів. Обрати лави зі спинкою або без неї, з дерева або металу можна в інтернет-магазині https://rud-garden.com/products/furniture_garden RUD GARDEN.

Автор публикации

не в сети 3 дня

sadovoparkovayamebel

7
ТОВ «Торговий дім Руд Е. С.» - виробник садово-паркових меблів в Україні. Наші пропозиції поєднують у собі комфорт, ефектний зовнішній вигляд та високу якість. Різні розміри меблів, використання поєднання різних типів матеріалів: метал та дерево, наприклад, роблять наш продукт якісним, стильним та стійким до різних погодних умов. Товари та послуги: - столи, стільці, альтанки; - гойдалки садові; - лави, лавочки; - печі і камінофени; - урни, баки для сміття; - грилі.
Комментарии: 7Публикации: 9Регистрация: 28-12-2023
Идентификатор: 74265ae6f1ce7f35

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Один отклик к “RUD GARDEN – виробник садово-паркових меблів”

 1. Компанія RUD GARDEN – український виробник садово-паркових (вуличних) меблів.
  Садово-паркові меблі – це цілий перелік, який включає:
  садові столи та стільці;
  лави та лавки;
  альтанки (бесідки);
  садові гойдалки.
  Всі ці вуличні меблі використовуються для того, щоб зробити відпочинок на природі більш комфортним та затишним. Різного типу столи, стільці, гойдалки та альтанки необхідні для облаштування прибудинкової території приватних будинків або дач. В асортименті компанії меблі вуличні, які вироблені з різних матеріалів, у різній кольоровій гамі та у різних стилях, тож обрати саме той варіант, який найбільш гармонійно буде виглядати саме на вашому майданчику, достатньо легко. Паркові лави – це ті меблі, які ідеально підходять для облаштування паркових зон, громадських місць, прибудинкових територій. Лави, як і інші меблі виробника, виготовляють з якісних матеріалів. Обрати лави зі спинкою або без неї, з дерева або металу можна в інтернет-магазині RUD GARDEN.

  0

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0