Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Житомирская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:02
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Компанія «МетЕкспорт» пропонує найдоступніші послуги з ливарного виготовлення деталей на замовлення. Здійснюємо лиття сталевих, чавунних сплавів будь-якої конфігурації та з високими показниками якості.
Оскільки експлуатаційні властивості заготовок безпосередньо залежать від їх фізико-механічних даних, виробництво виливків на нашому підприємстві ведеться з жорстким дотриманням технології та копітким підбором початкової сировини. Подібний розклад дозволяє робити високоякісні та довготривалі виливки.

На заводі створено всі умови для ефективного виробництва якісної продукції, різного ступеня складності, вагою до 6 тисяч кілограм.
У виробництві використовується передова технологія лиття за моделями, що газифікуються, яка, в порівнянні з традиційними технологіями лиття, дозволяє запропонувати:

-Високу точність та якість виливків за збереження низьких цін.
-Скорочені терміни виробництва та постачання навіть складних штучних виливків.

Для відливання деталей використовуємо найсучасніше обладнання та новітні розробки у цьому напрямку, завдяки цьому беремо в роботу виливок виробів будь-якої складності. Фінішні операції, що включають, зокрема очищення та термічну обробку, дають можливість замовнику отримувати виливки із заданими властивостями.
Здійснюється комплексний підхід до виробництва, що дозволяє створювати промислові деталі високої якості відповідно до побажань замовника.
-Індивідуальний підхід до виконання замовлень.
Ми зацікавлені у залученні нових клієнтів високою якістю своєї продукції, а також доступними цінами на продукцію.

Висока якість і короткий термін Вас безумовно неодмінно порадують!

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 96645257619bd5c

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0