Добро пожаловать, гость! [ Регистрация | Логинrss  | tw

Купить дробь, оптом и розницу от производителя, с доставкой по Украине.
 

260,000 Доллар

Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби

 • Действие: Продам
 • От кого объявление: от посредника
 • Вид недвижимости: Землі сільськогосподарського призначення, Складська нерухомість
 • Общая площадь, м2: Загальна площа тваринницького коплекса сягає понад 15 Га
 • Телефон: 0938591547
 • Области Украины: Черкасская область
 • Улица: 49° 9'27.13"С 31°25'14.23"В
 • Город: Городищенський район, село Вязівок
 • Включенный в список: 20.06.2016 14:14
 • Срок действия: Объявление истекло
 • Разместить  Ваше объявление на 100 популярных  досках Украины?

Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби
Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худобиПродається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби - Изображение2Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби - Изображение3Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби - Изображение4Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби - Изображение5Продається ферма в комплексі будівель та споруд для утримання худоби - Изображение6

Описание

Комплекс будівель та споруд для утримання худоби
Побудованний в 1994 році
Місце розташування: Городищенський район, село Вязівок
В вищевказаному комплексі споруд знаходяться наступні об’єкти:
1.Продуктовий магазин загальною площею внутрішніх приміщень 250м.кв., а також підвальне приміщення що знаходиться під будівлею магазину. Цегляна будівля з З/Б. плитами перекриття. Зовні оздоблене керамічними плитками. За магазином знаходиться працююча рампа для прийому товару.
2. Сан. Пропускник. Будівля розташована біля воріт КПП. Розміри будівлі: 25 м.кв.
Цегляна капітальна будівля з прохідною.
3. Будинок-помешкання головного ветеринарного лікаря та лаборантів загальною площею 120 м.кв. Будинок розташований на території комплексу, побудований з червоної цегли, покриття даху – шифер.
4. Під’їздні шляхи до виробничих приміщень викладені бруківкою, З/Б. плитами та частково асфальтовані.
5. Корівник №1: Будівля побудована з червоної цегли та З/Б. плит перекриття основою будівлі є фундаменту з каменю буту та має довжину 100 м., ширина 12м., висота в середині будівлі до З/Б. перекриття сягає 3 м. Будівля має приміщення під дахом для підтримки кліматичних умов в середині приміщення.
6. Корівник №2: Будівля побудована з червоної цегли та З/Б. плит перекриття основою будівлі є фундаменту з каменю буту та має довжину 100 м., ширина 12м., висота в середині будівлі до З/Б. перекриття сягає 3 м. Будівля має приміщення під дахом для підтримки кліматичних умов в середині приміщення.
7. Корівник №3: Будівля побудована з червоної цегли та З/Б. плит перекриття основою будівлі є фундаменту з каменю буту та має довжину 100 м., ширина 12м., висота в середині будівлі до З/Б. перекриття сягає 3 м. Будівля має приміщення під дахом для підтримки кліматичних умов в середині приміщення.
8. Корівник №4: Будівля побудована з клюшних З/Б. конструкцій та З/Б. плит перекриття, а також З/Б. блоків в основі стін. Основою будівлі є фундаменту з каменю буту та має довжину 100 м., ширина 24 м., висота в середині будівлі до найвищої точки даху сягає 6,5 м.
9. Корівник №5: Будівля побудована з З/Б. конструкцій та З/Б. плит перекриття, а також З/Б. блоків в основі стін. Основою будівлі є фундаменту з каменю буту та має довжину 50 м., ширина 18 м., висота в середині будівлі до найвищої точки даху сягає 4,5 м.
10. Периметр комплекса огороджений залізобетонним парканом висотою 2 метри, довжиною понад 700 м.п., та устаткований недіючою ваговою.
11. На території комплекса знаходиться діючий колодязь глибиною 15 метрів, комплекс устаткований водонапірною баштою, а також знаходиться діюча підстанція розрахована на забезпечення потужністю комплексу при максимальному навантаженні.
12. Загальна площа тваринницького коплекса сягає понад 15 Га, на території якого знаходиться силосна яма побудована з З/Б. суцільних плит та має площу 320 м.кв.

Похожие объявления
Поделиться в социальных сетях
ID объявления: 2395767ce96df43c

Рекламные ссылки

Оставить комментарий

Нужно войти, чтоб просмотреть объявление.

Перевозки в Киеве и Украине

Рекламное место

Реклама