Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 24.08.2023 19:03
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Сталь Гадфільда – сталь з високим опором зношування при великих тисках або ударних навантаженнях, також для неї характерна висока пластичність.
Вона має:
-Низьку твердість;
-Хорошу зносостійкість при ударах, високому тиску та перепадах температури.

Замовити лиття зі Сталі Гадфільда ви можете у компанії МетЕкспорт. Відливаємо деталі, запчастини, запасні частини, використовуючи Ваші креслення та зношені деталі.
Вага продукції, що відливається від кілограма і до 5т.
Враховуємо всі вимоги та побажання замовника, заздалегідь прораховуємо всі нюанси по виливку, виготовляємо ливарну модель.

Завдяки великій твердості, значній в’язкості та феноменальному опору стирання сталь застосовують для робочих деталей дробарок, млинів, траків тракторів і машин, ковшів екскаваторів і взагалі всіх деталей, схильних до сильного механічного впливу. Вся продукція, виготовлена з такої сталі, відрізняється дуже високим терміном експлуатації.
-Вона використовується в тих областях, де використання іншої сталі часом просто неможливе. Ця сталь підходить для використання в агресивних середовищах та екстремальних умовах.

Надсилайте Ваші креслення на безкоштовний прорахунок та консультацію. Ми готові запропонувати найвигіднішу комерційну пропозицію та 3D модель для візуалізації майбутньої деталі.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 95564e5e42aa6e42

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0