Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 05.09.2023 18:36
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ливарний завод МетЕкспорт виробляє виливки: деталей, комплектуючих, запчастин, запасних частин для різних промисловостей, також відливаємо вироби художнього, ексклюзивного призначення з різних марок сталей, нержавіючої сталі, чавуну за Вашими кресленнями.

Працюємо за технологією ЛГМ, ХТС, ЛВМ.

Виплавка сталей та чавунів проводиться в плавильних печах індукційного та електродугового типу, що дозволяє отримувати виливки із заданими замовником хімічним складом, структурою, твердістю, механічними властивостями та мінімізувати наявність газових раковин у виливках. Після вилучення з форми виливки проходять очищення на спеціалізованому устаткуванні, а за необхідності термічну обробку.

Вага продукції може досягати 6,5 тонн.

-Якість виливків на всіх етапах виробництва контролює сертифікована лабораторія. На готову продукцію видаються сертифікати якості.
Одна з ключових відмінностей ливарного виробництва нашого заводу – можливість виготовляти деталі у 2 рази швидше, ніж у загальноприйнятих термінах. Досягти коротких термінів виробництва виробів із збереженням стабільно високої якості та низької ціни дозволяє налагоджене високотехнологічне виробництво.

Зверніться до нас сьогодні і вже завтра отримайте прорахунок Ваших креслень, з урахуванням припуску на механічну обробку, (за потреби) вкажемо розрахункову вагу виливка та підготуємо 3D модель для перегляду та візуалізації майбутнього виливка.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 14164f704466db46

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0