Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Город: м. Кам'янське
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Почтовый код: 51918
  • Включенный: 30.08.2023 15:40
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізований ливарний завод «МетЕкспорт Груп» пропонує свої послуги з лиття сталі, у тому числі виливки із сталі Гадфільда.
Марганцевиста сталь 110Г13Л застосовується для виготовлення виливків, що працюють під дією високих статичних та динамічних навантажень. Деталі, що працюють на знос в умовах тертя, сильних ударів та високої деформації від яких потрібна більша зносостійкість.
Основні види виливків з марганцевистої сталі 110Г13Л: футеровані плити, броні, сектори грат, била, молотки, било тримачі, колосники, зуби ковша, гусеничні траки, дроблячі плити та ін.

Найголовніша характеристика, що пояснює популярність використання марганцовистої сталі 110Г13Л – це саме зміцнення. Під впливом ударів і динамічних навантажень відбувається сама наклеп.

-Наша компанія здійснює виливок сталі відповідно до оригінальних технічних рішень та використання сучасного високоякісного обладнання.

Ми практикуємо різні способи виливки марганцевої сталі, основними з яких є:
-Лиття за газифікованими моделями в холодно-тверді суміші (ЛГМ в ХТС).

Це дає можливість виробляти деталі з унікальною та складною конфігурацією різної маси та розміру з високим ступенем точності.
– Моделі для лиття виготовляються із пінопласту на сучасному обладнанні з цифровим керуванням, що гарантує високу точність дотримання всіх геометричних параметрів.

Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю.

Надаємо сертифікати якості та гарантію на весь спектр виробів.

Продукція нашої компанії має найвигіднішу ціну та найвищу якість на ринку. Щоб отримати детальну консультацію наших фахівців або дізнатися докладніше про будь-яку з послуг, що надаються, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 640648701d3e2a35

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0