Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 30.08.2023 16:34
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ми спеціалізуємося на виготовленні високоточних та надійних виливків із чавуну для: дробильного, сільськогосподарського, гірничо-шахтного та гірничого обладнання, виробляємо виливки верстатобудування, машинобудування, запасні частини залізничного транспорту, товарів народного споживання та цивільної продукції.

Відливаємо:
-високоміцний чавун з кулястим графітом;
-ковкий чавун;
-антифрикційні чавуни;
-еговані чавуни зі спеціальними властивостями;
-сірий чавун;
-білий чавун;
-хромований з титаном;
-модифікований чавун.

Наш Завод просувається вперед, йдучи назустріч побажанням та інтересам своїх клієнтів, використовує інноваційні підходи, зберігаючи високу якість продукції та культуру виробництва.

У роботі ми використовуємо методи лиття “за моделями, що виплавляються” і “лиття в холодно твердні суміші”, що дозволять отримати найкращу якість продукції, що виготовляється.

Технічна оснащеність нашої модельної ділянки та досвід її співробітників дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант оснастки відповідно до очікувань замовників. Виготовляємо високоякісне модельне оснащення будь-якого призначення та конфігурації, при виготовленні застосовуються сучасні технології та комп’ютерне 3D моделювання процесів лиття.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виливків будь-якої складності від 300 кг до 5000 кг.

Беремо він як випуск готової продукції великих масштабах, і реалізацію одиничних нестандартних замовлень, потребують особливого підходу.

На сьогоднішній день ми є одним із ключових підприємств своєї області завдяки широкому спектру застосовуваних високих технологій, оптимальному співвідношенню ціна-якість продукту та інвестиціям у перспективні наукові розробки.

Автор публикации

не в сети 6 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 787Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 2616492f34e6fc93

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0